Een berichtje aan de thuisblijvers…

Na een rustige nacht ontwaakte de ene al wat sneller dan de andere 🙂

We kregen een lekker en uitgebreid ontbijt voorgeschoteld, waarna we vol energie konden beginnen aan een nieuwe “talentendag”. Met de Ipad gingen de leerlingen aan de slag om hun eigen stripverhaal te maken. Hiermee werken is zeker één van hun talenten !

Het is voor ons heel fijn om onze leerlingen op een andere manier bezig te zien… We hebben al enkele acrobaten, grafische vormgevers, fotografen én modellen in onze groep. Benieuwd naar wat we nog allemaal zullen ontdekken !

juf Birgit en juf Nathalie

5 Antwoorden op “Een berichtje aan de thuisblijvers…”

 1. Mama Fien

  Hoi Talentklassers,
  Wat een toffe activiteiten daar in Malle ! Ben stiekem wel een beetje jaloers 😉 !
  Geniet er allemaal nog maar van hoor !
  Nog veel leute en plezier !!!
  Groetjes aan iedereen en nog ne SUPER dikke knuffel voor ons Fien xxxxxx

Geef een reactie

U dient aangemeld te zijn indien u iets wilt schrijven.